KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13903109

nr 1390 3109

Josef Sandberg

(1896-1986), Sverige

Signerad, daterad 45,35x35, yttermått inklusive ram: 37x37, akvarell

Josef Sandberg, svensk målare född i Tranås 1896, död 1986.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 april 2021
kl 20:36:18

12/4 10:56:35 1      Vinnande bud
12/4 19:52:31 1      justering av budtak

Josef Sandberg

Läs mer om Josef Sandberg